Medyczny Szprzęt i Aparatura Medyczna

Sprzęt i aparatura medycznaELMEDICA                       "Ludzkie zdrowie- nasza pasja..." 

Sprzęt Medyczny

Opieka i opieka zdrowotna jest jednym z najbardziej obiecujących rynków globalnych i usług, które dzięki technologii mogą stać się najnowszym i najszybszym obszarem wzrostu. Ponad 1 mld GBP wydawane jest na usługi NHS w mieście, a rosnące poziomy inwestycji są przeznaczane na działania związane z technologią, które pomagają przyspieszyć transformację. W mieście  dzieje się wiele rzeczy, w tym:


Sprzęt Medyczny 

 
   

NHS z apetytem na transformację
sieć wysoce innowacyjnych firm jednoosobowych i małych firm
oparte na społeczności, inicjatywy technologiczne prowadzone przez NHS i Rady.
innowacyjne organizacje opieki, zdrowia i dobrego samopoczucia oraz dobrze wykształcona siła robocza
światowej klasy uniwersytety i instytuty badawcze
duże innowacyjne firmy zainteresowane regionem
Stworzyło to środowisko z potencjalną dźwignią dla firm, które nie tylko konkurują, ale także współpracują w zakresie nowych innowacji na granicy tego, co jest technicznie możliwe. W uznaniu zaistniałej sytuacji Komisja Europejska dokonała reorganizacji Liverpoolu i północno-zachodniego wybrzeża, które są punktem odniesienia dla innowacji i aktywnego starzenia się w dobrym zdrowiu.
Wózek medyczny

 Ma być jedną z 10 najbardziej zaawansowanych pod względem cyfrowym gospodarek opieki zdrowotnej i socjalnej w Europie do 2020 roku. Zmieniamy sposób, w jaki usługi są świadczone poprzez zmianę kanałów dostaw w tym skalowane wykorzystanie technologii cyfrowej. Liverpool ma obecnie największą na świecie skalę opieki wspieranej przez technologię w Europie w ramach jednej gospodarki zdrowotnej (zgodnie z jednostką badawczą EC). Stawiając obywateli w centrum wszystkiego, co robimy, naszą ambicją jest umożliwienie i umożliwienie obywatelom przejęcia kontroli nad własnym zdrowiem i dobrostanem, przy jednoczesnym zapewnieniu praktykom natychmiastowego i odpowiedniego dostępu do potrzebnych im informacji. Możesz przeczytać więcej na temat naszego programu Digital Care and Innovation na stronach projektu zdrowego miasto.

 

Aparat EKG